[TŁUMACZENIE] 150930 Artykuł na temat stanu zdrowia Zitao

ENT dowiedziało się, że Huang Zitao został hospitalizowany, a jego choroba miała miejsce podczas nagrań do programu „Charming Daddy”. Jego problemy z gardłem i żołądkiem pogarszały się, ale nie przestawał pracować do 3:00 nad ranem 25 września. Następnego dnia po południu stan jego zdrowia znacznie się pogorszył i musiał przerwać pracę, by pójść do szpitala. Był tak zmęczony, że ledwo mógł iść z pomocą staffu. Do północy miał podawaną kroplówkę. Dzień później opuścił szpital, ponieważ był odpowiedzialny za opiekę nad dzieckiem i udawał się w podróż do Taiyuan, by dalej nagrywać program. Był tak oddany obowiązkom, że nawet nie zdążył zmienić szpitalnych spodni, co zostało uchwycone przez fanów na zdjęciach. Ostatnimi czasy Huang Zitao nieustannie pracował pomimo choroby. Staff, fani, a nawet przechodnie chwalą go, ale także martwią się o jego zdrowie.

Podczas choroby brał udział do nagrań programu „Charming Daddy”. Projekt ten zmienił 22-letniego Zitao w ojca 5-letniej BeiBei. Udział wymaga siły psychicznej, inteligencji oraz ostrożności. Fani wierzą, że powodem choroby Zitao jest jego nieregularna dieta i mają nadzieję, że zadba o lepsze odżywianie.

To nie pierwszy raz, gdy Huang Zitao pracuje podczas choroby. Wcześnie w 2013 roku w Seulu wziął udział w fanmeetingu mając wysoką gorączkę i podpisywał albumy kaszląc. Jego przeziębienie mogło być wynikiem zbyt cienkich ubrań, które musiał nosić i prosto po wydarzeniu jechał do szpitala. Wiosną 2015 roku, pomimo zerwanego więzadła, brał udział w próbach EXO, występach oraz nagraniach teledysku. Dopiero w kwietniu mógł w pełni skupić się na leczeniu kontuzji. Na koniec sierpnia przyznał się do przeziębienia i był bardzo słaby na próbach do swojego mini koncertu.

Z powodu wielu złych plotek otaczających jego osobę, ludzie myślą, że tylko udawał chorobę. Niektóre grupy fanów twierdzą nawet, że celowo symulował, by wzbudzić sympatię w styczniu tego roku i szukał wymówki za słabe występy.

Jednak cały staff „Charming Daddy” i osoby obecne w miejscu nagrywania programu były świadkami jego wytrzymałości i pracy z bladą twarzą. Choć jego pobyt w szpitalu może nie być odnotowany w programie, fakt ten został skrupulatnie dostrzeżony przez fanów.

Gdy w internecie pojawiają się coraz to nowsze wieści z planu nagrań, ciekawość widzów i ich oczekiwania względem „Charming Daddy” rosną. Niektórzy zastanawiają się jak tak słaby tata może zaopiekować się dzieckiem.

Cr: ent.163.com
Tłumaczenie: lunchbox0502
Tłumaczenie polskie: AnaMay @ Huang Zitao Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s